Girl Group

TEISIPÄEV 18.30 – 20.00

Late Night K-POP

KOLMAPÄEV 20.00 - 21.30

Boy Group

NELJAPÄEV 18.30 – 20.00

Hinnakiri

Esimene külastus – 5€
Ühe korra külastus – 15€
4 korra kuukaart – 40€
6-korra kuukaart – 50€
8 korra kuukaart – 60€
12 korra kuukaart – 70€
* * X korra kuukaardiga saad osaleda X arvus tundides nelja nädala jooksul
** kuukaardid kehtivad kõigis tundides, kuid mitte meistriklassides/workshoppides

Otseülekanne

Saaja: MTÜ Hana Tantsustuudio
Konto: EE217700771008306381
Selgitus: Õpilase nimi + pileti nimi

Stebby

Me oleme Stebbys! Selle kasutamine käib järgmiselt:
1. "Broneeri" pilet TeamUp-is ja registreeri end tundi.
2. Sulas või ülekandega tasumise asemel osta sama pilet, mille TeamUp-is broneerisid, Stebby-s ja näita selle kinnitust tunni alguses.

Tundi registreerumine

Selleks, et tundi registreeruda, on sul vaja luua TeamUp kasutaja. Seda pead ainult ühe korra tegema ning see annab sulle selge ülevaate kõigist oma tundidest ja piletitest.

Tundi registreerumiseks tuleb vajutada menüüs Schedule peale, valida sealt sobiv tund ning Registration options alt valida sobiv pilet VÕI kasutada varasemalt soetatud piletit.

Maksmine

Hetkel ei ole TeamUp-is võimalik makseid teha. TeamUp-i eesmärk on "broneerida" pileteid ja tundidesse registreerumine. Piletite eest on võimalik tasuda tunni alguses sularahas, Stebby-s (vaata altpoolt) VÕI teha otseülekanne. Ülekannete kinnitamine käib käsitsi, mistõttu võib veidi aega võtta enne, kui kinnitus su kasutajani jõuab. Kõiki oma makseid on võimalik vaadata menüüs My account -> Payments.

Registreeringu tühistamine

Juhul, kui sa ei saa tundi tulla, palun tühista oma registreering vähemalt 12 tundi enne trenni algust. Oma registreeringuid saab vaadata ja tühistada menüüs My account -> Registrations.

Kohale mitteilmumine

Kui sa ei saa tundi tulla, palun tühista oma broneering vähemalt 12 tundi enne tunni algust, et anda teistele võimalus tunnis osaleda. Juhul, kui sa seda ei tee, loetakse su pilet kasutatuks. Kui sa ei ole pileti eest veel maksnud, oleme sunnitud sind tundidesse mitte lubama seni, kuni arve on tasutud.

info@hanadancestudio.ee
etEesti