Rosin

Tere, olen Rosin!

Ma olen lasteaiast saati tantsimisega tegelenud (ballett, rahvatants, freestyle), kuid K-POP koreograafiaid olen ligikaudu 6 aastat õppinud. Varasemalt olen K-POP tantsugrupiga tantsinud 3 aastat, millest 1,5 aastat õpetasin ise tantse. Seal õpetasin kõike, nii poiste/tüdrukute gruppide kui ka sooloartistide omi. Olen väga väga elevil HANA-ga liitumise ning võimaluse üle jälle K-POP koreod õpetada!

Kui ma peaksin valima ühe kõige lemmikuma K-POP koreo, siis valiksin selleks Irene & Seulgi - Naughty.

 

 

Merili

Hei-hei, olen Merili! 

 

Mina alustasin tantsimist hilja, alles 8. klassis, kuna ma eluaeg olnud koorilaulja ja selle kõrvalt ei jäänud eriti muuks aega. Põhikooli lõpus sain aga aru, et tants on miski, mis on olnud mu elust puudu ja sellest ajast saadik pole ma enam paigal püsida suutnud! Praeguseks on kogemust juba üle 10 aasta.

Stiililiselt olen kokku puutunud kõige rohkem show ja ladina/zumba tantsudega, aga teinud ka klassikat, natuke hip-hop/house’i ja rahvatantsu. K-POP-iga kokkupuude on võrdlemisi värske, sest avastasin selle enda jaoks alles eelmise aasta septembris kui mu kõigi aegade lemmikbänd Coldplay collabis BTS’iga.

Kutse HANA-sse tuli mulle suure üllatusena, kuid selle ajastus ei oleks saanud parem olla! Väga raske on sõnadesse panna kui elevil ma olen ja ma ei jõua ära oodata, et pihta hakata.

Kui ma peaksin valima oma number 1 lemmiku K-POP tantsu, valiksin BTS - ON.

 

Vivian

Hei, mina olen Vivian! Ma alustasin oma tantsimise teekonnaga 3-aastaselt ning nüüdseks on mul juba kogemust 20 aastat. Olen tantsinud nii tantsuklubides kui koolis huviringis. Selle aja jooksul olen tantsinud palju erinevaid stiile: peotants, show, street, hiphop, ballett, estraad, jazz, rahvatants. Enda lemmikudeks stiilideks on väljakujunenud ladina ja street. 

KPOP’iga oli mul esmakordne kokkupuude 2011.aastal kuulates PSY “Gangnam Style”’i ja 2NE1 “I AM THE BEST”’i, kuid süvenenumalt hakkasin kuulama ning gruppide tantse õppima 2019. aastal.

HANA tantsustuudio teke Tartusse tekitas minus palju põnevust, sest varasemalt ei olnud mul võimalust jagada oma kirge ja huvi K-POP tantsude vastu kusagil. Nüüdseks on möödas aasta ning ma tunnen, et HANA’st on saanud mu teine perekond, kus mul on võimalus ennast väljendada ja tunda end koduselt. Mul on väga hea meel, et mind on kutsutud HANA’ga liituma õpetajana ning olen juba elevil eesootavate trennide pärast!

Kui ma peaksin valima oma kõige lemmikuma K-POP tantsu, siis ma valiksin Seventeen - Anyone. 

Ester

Hei! Minu nimi on Ester!

Alustasin tantsimist, kui läksin 1. klassi, ning tegelesin sellega järjepidevalt 9 aastat. Olen kokku puutunud väga erinevate stiilidega, nagu näiteks jazz, house, hiphop, street, kuid isiklikuks lemmikuks on alati jäänud jazz-funk-hiphop. Käisin ka vahetusaastal Lõuna-Koreas, kus mul oli erakordne võimalus ühes Daegu tantsuakadeemias seda stiili tantsida.

K-POP-i tantse olen vahel ise oma lõbuks õppinud ning mul on hea meel olla osa HANA-st ja ootan huviga!

Kui ma peaksin valima oma kõige lemmikuma K-POP tantsu, siis oleks selleks NCT 127 - Simon Says, sest see oli esimene, mille ma kunagi otsustasin ära õppida.

info@hanadancestudio.ee
etEesti